O spoločnosti

Náš príbeh

Spoločnosť KOVONET Slovakia s.r.o. má dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania internetových služieb, služieb v oblasti informačných technológií v prešovskom kraji so sídlom vo Vranove nad Topľou, kde má otvorený showroom s PC a príslušenstvom.

V oblasti informačných technológií sa spoločnosť venuje hlavne predaju a servisu novej a repasovanej výpočtovej techniky, ako sú počítače, notebooky, All-In-One, PC príslušenstvo, tlačiarne a multifunkčné zariadenia, eKasa riešenia a podobne. Na tieto zariadenia poskytuje rýchly a profesionálny servis . Diagnostiku poruchy zariadenia v priebehu 24 hodín a v prípade následnej opravy je táto služba poskytovaná ZDARMA.

Poskytovanie internetových služieb ako aj servis je oblasť ktorej sa KOVONET Slovakia s.r.o. venuje taktiež s veľkým nasadením. Poskytuje podporu pre zákazníkov 24 hodín denne. Táto činnosť je spojená s výstavbou veľkých firemných, alebo domácich sietí, montáž kamerových, dochádzkových alebo tiež zabezpečovacích systémov na celom území Slovenska.

1